Program EKOSTOPA sa momentálne nachádza v prestavbe. Registrácia bola ukončená. Stále si však môžete vypočítať svoju vlastnú ekologickú stopu alebo využiť viac ako 250 edukačných aktivít.

Registrácia školy

Inštrukcie k registrácii

Do programu Ekologická stopa môže školu zaregistrovať iba jeden učiteľ. Na základe tejto on-line registrácie bude škole pridelené jedno prihlasovacie meno a heslo, ktoré však môže používať každý učiteľ školy.

Postup registrácie je nasledovný:

  • 1 krok – vyberte a označte Vašu školu zo zoznamu triedeného podľa krajov, okresov a obcí;
    *Ak je škola už zaregistrovaná, objaví sa pri nej meno kontaktnej osoby – učiteľa, ktorý Vám poskytne prihlasovacie meno a heslo školy.
    *Ak ste v zozname nenašli Vašu školu alebo názov a adresa školy nie je aktuálna kontaktujte prosím pracovný tím programu na ekostopa@sazp.sk.
  • 2 krok – zadajte Vaše kontaktné údaje – meno, priezvisko a e-mail;
  • 3 krok – vytvorte prihlasovacie meno, pod ktorým sa bude Vaša škola prihlasovať do programu a ktoré budú môcť používať všetci pedagógovia školy.

Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ zašlete administrátorovi internetovej stránky žiadosť o registráciu. Na základe tejto žiadosti Vám bude na uvedený e-mail zaslané prihlasovacie heslo školy do programu Ekologická stopa. Po prihlásení sa je heslo možné zmeniť v sekcii „Profil školy“.

Učiteľ, ktorý uskutočnil registráciu je ďalej uvádzaný ako kontaktná osoba. To znamená, že pozná aktuálne prístupové meno a heslo školy do programu a je oprávnený poskytnúť ho ostatným pedagógom školy, ktorí prejavia záujem o prácu v programe.

Žiadosť o registráciu školy do programu, pridelenie prihlasovacieho hesla ako aj účasť školy v programe je bezplatná a zároveň platná po celú dobu trvania programu!

1. Vyberte Vašu školu

Vyberte a označte Vašu školu zo zoznamu triedeného podľa krajov, okresov a obcí.
loader Načítavam údaje, čakajte prosím.

2. Vaše kontaktné údaje

Školu môže zaregistrovať iba jeden učiteľ, ktorý je ďalej uvádzaný ako kontaktná osoba
Zasielať e-novinky Prajem si zasielanie informačných e-mailov týkajúcich sa školskému programu

3. Prihlasovacie meno školy

Pod týmto menom sa do programu bude môcť prihlásiť každý učiteľ vašej školy.

Ak je už vaša škola zaregistrovaná, môžete sa rovno prihlásiť