Program EKOSTOPA sa momentálne nachádza v prestavbe. Registrácia bola ukončená. Stále si však môžete vypočítať svoju vlastnú ekologickú stopu alebo využiť viac ako 250 edukačných aktivít.

Zapojte sa do vedomostnej súťaže!

Ešte stále máte čas zapojiť sa do jubilejného XV. ročníka súťaže EnvirOtázniky. Čakajú na vás rôznorodé otázky – “z každého rožka troška."

Žiaci 2.stupňa si môžu otestovať svoje vedomosti v 4 okruhoch otázok (každý obsahuje 10 otázok, kde je vždy len 1 správna odpoveď). V prvom okruhu sa dozviete množstvo informácií o ekologickom poľnohospodárstve, v druhom okruhu sa spolu pozrieme na stále populárnejšiu tému rýchlej módy - Fast fashion, v treťom a štvrtom okruhu to budú pre vás už dobre známe témy ako plasty a globálne otepľovanie.

Pre víťazov sú pripravené skutočne hodnotné a praktické ceny. Najrýchlejšie a správne odpovedajúci žiak na čo najväčší počet otázok od nás získa e-kolobežku XIAOMI v hodnote približne 400 eur. V poradí druhý žiak bude ocenený kvalitným digitálnym fotoaparátom od značky Canon v hodnote približne 200eur. A tretiemu úspešnému žiakovi venujeme smart športové hodinky XIAOMI T-REX v hodnote približne 120 eur.

Súťaž trvá ešte do 22. apríla 2021 do 15:00, kedy sa uzavrie možnosť vypĺňania otázok.

Informácie a pravidlá súťaže nájdete na stránke https://www.ewobox.sk/sazp/envirotazniky


15.04. 2021